Відгуки

Ми завжди раді коли наша робота була зроблена не даремно, а наші клієнти залишаються щасливі.

Робота з командою ВебСвіт-у була надзвичайно успішною. Починаючи з першої  зустрічі з ними, до завершення роботи над проектом, вони послідовно виконували поставлені вимоги, перевищивши наші сподівання. Маючи досвід роботи з іншими командами розробників веб-сайтів  на багатьох попередніх проектах, я можу сказати, що співпраця з ВебСвіт була одним з найуспішніших проектів.

Оголосивши конкурс на цей проект, ми отримали багаточисельні пропозиції від команд, які хочуть з нами співпрацювати. Критеріями вибору  команди розробників були Дизайн, Ціна, Умови Взаємоспівпраці; ВебСвіт виправдав всі наші сподівання, задовольнивши всі вимоги. У нас є красиво оформлений сайт, який не перевищив бюджет, і команда розробників показала розуміння нашого бізнесу тим, що допомогла нам розробити сайт, який реалізовує наші бізнес-цілі.

Ми задоволені нашим вибором і результатами співпраці з ВебСвіт і з нетерпінням чекаємо нових спільних проектів. 

Ronford Howell, 

Команда ВебСвіт - цє зорганізована команда працьовитих і знаючих професіоналів. Важливо, що у своїй роботі вони постійно орієнтуються на замовника, прислухаються до його побажань, що гарантує розуміння специфічних потреб клієнта.

Ми рекомендуємо цю фантастичну команду і бачимо своє майбутнє з ВебСвіт-ом.

Adam Kay, 

Ми розпочали співпрацю з ВебСвітом з моменту їх створення, а до того працювали з його засновником і надзвичайно задоволені цією співпрацею.

Одним із ключових моментів успіху у проектуванні і розробці веб-сторінок є розуміння кінцевої мети і результатів, а вони в цьому чудово розбираються. Другий компонент – належна організація взаємоспівпраці, і тут вони вражають професіоналізмом і діють завжди конструктивно.  

Дякуємо за співпрацю команді ВебСвіту.

Francois Roux, 

Співпрацюючи з веб студією "ВебСвіт" ми отримали значно більші результати, ніж ті, на які сподівалися. Коли ми вперше налагодили контакт з ВебСвіт-ом сфера веб-розробки і, особливо, приватні продажі були для нас повністю незнайомими. Проте, ще до початку робіт над проектом їх команда активно і з задоволенням допомагала нам завжди, тим самим пришвидшуючи процес розробки.

Ми часто згадуємо про "ВебСвіт", як про нашого позаштатного технічного співзасновника. Якби не їх допомога, то, я впевнений, що цей процес був би набагато складнішим і тривалішим.

Робота з ВебСвітом була одним задоволенням, яке ми продовжуватимемо і в майбутньому.

Mike L., 

До співпраці з командою ВебСвіт-у три спроби розробки сайту Приватних Продаж зазнали невдачі. Фактично відмовившись від цього задуму я випадково натрапив на компанію, яка пропонувала рішення, яке ми так довго шукали.

Команда ВебСвіту активно працювала, щоб зрозуміти наші потреби і розпочала методично сплановану реалізацію нашого задуму. Досягнуті результати перевищили сподівання.

З нетерпінням чекаю на реалізацію наступних проектів тільки з ВебСвіт-ом. 

Walid Romaya, 

Команда Вебсвіту – найкраща для співпраці. Вони завжди готові допомогти та підтримати у роботі із їх прекрасним продуктом – скриптом приватних продажів "Private Sales Script". 

Michael, 

Одне задоволення працювати із цією веб-студією. Вони справжні професіонали, які завжди готові допомогти і терпляче виконують усі побажання протягом процесу розробки.

До того, як ми знайшли їх, робота над нашим сайтом тривала багато місяців. Наш програміст покинув нас і ми застрягли. Спеціальний Magento скрипт для приватних продажів, від веб-студії "ВебСвіт", послано нам вищими силами.

З нетерпінням чекаємо та сподіваємось на майбутню плідну співпрацю з цією командою. 

Ben Chin, 

Співпраця з цією командою розробників принесла мені багато цікавого досвіду. Вони показали себе справжніми професіоналами і швидко реалізували сайт приватних продажів для мого бізнесу.

У веб-студії працюють неперевершені розробники програмного забезпечення і веб-дизайнери. Вся команда відкрита для спілкування і оперативно реалізовувала всі зміни, які я вносив.

Дякую хлопці, було дуже приємно з вами співпрацювати.

Rob Barron, 

Колектив веб-студії проявив високі професійні здібності, творчий підхід і увагу до деталей дизайну та коду. Вони є невід'ємною частиною успіху Odezy.com.

Omar Elsahy, 

Дякуємо веб-студії "Веб Світ" за якісну, професійно виконану роботу в такий короткий термін. Ми постійно працюємо над впровадженням технологій в інформаційні структури організацій, а студія "Веб Світ" впровадила нову технологію в нашу роботу, яка повністю відповідає предявленим вимогам.  Взаємодія зі студією дозволяє нам своєчасно і в повному об'ємі надавати нашим партнерам інформацію про продукти та послуги. 

Надіємося на подальшу співпрацю. 
 
Marina K.,