Інтернет-маркетинг та Інтернет-реклама сайту

У Вас є сайт або навіть інтернет-магазин, але вони не приносять Вам прибуток? Ми виправимо цю ситуацію, за допомогою просування сайту і інтернет-реклами, ми приведемо клієнтів на Ваш сайт. Недостатньо розробити хороший веб-сайт з хорошим веб-дизайном, важливо залучити на нього відвідувачів, причому тих, на яких сайт розрахований, тобто під відповідну тематику сайту.

Інтернет-маркетинг та Інтернет-реклама сайту
  • Дослідження відповідної аудиторії та створення чіткої і зрозумілої контекстної реклами.
  • Рекламна компанія у соціальних мережах, для збільшення кількості відвідувачів сайту та розширення аудиторії.
  • Баннерна реклама на просторах інтернету приведе на ваш сайт покупців з усіх куточків світу.
 

Детальніше про інтернет-маркетинг

Так як сьогодні існують мільйони сайтів, то сподіватися, що відвідувач легко знайде Ваш ресурс сам по собі дуже оптимістично. Тому ми рекомендуємо Вам ознайомитися з нашими пропозиціями з реклами та її видами в мережі Інтернет.

Контекстна інтернет-реклама

Контекстна реклама - це невеликий рекламний блок, розміщений або на сторінці результатів в пошуковій системі (Google, Yandex та ін) або на інтернет-сторінці сайту (тематика самої сторінки повинна перегукуватися з інформацією в рекламі). Тобто вашу інтернет-рекламу буде бачити тільки той користувач, який зацікавлений у придбанні товару і вже почав його пошук.

Основні переваги контекстної реклами:

  • Вона охоплює найбільшу частину цільової аудиторії;
  • Цей вид інтернет-реклами може бути показаний в певних регіонах, на різний термін і навіть в конкретні дні тижня, години (наприклад, в будні дні з 18.00 до 23.00), що, в першу чергу, заощаджує бюджет і підвищує ефективність компанії;
  • Ви платите тільки в тому випадку, якщо користувач перейшов по рекламному посиланню на ваш веб-сайт. Показ та розміщення контекстної реклами - не оплачується; Термін підготовки кампанії - 3-4 дні.

Контекст набагато ефективний у поєднанні з іншими видами інтернет-реклами - пошуковим просуванням або рекламою в соціанльних мережах.

Довірте створення контекстної реклами професіоналам, і навіть при мінімальному бюджеті інтернет-реклама в інтернеті буде працювати на вас!

Банерна реклама

Інтернет-реклама представлена найчастіше банерами (статичні або анімаційні малюнки) на різних сайтах, де з найбільшою ймовірністю можуть з'явитися потенційні клієнти. Зазвичай це тематичні портали, сайти новин та ін. Даний вид інтернет-реклами дуже ефективний, якщо мета замовника - розкрутка нового бренду, підвищення рейтингу конкретної торгової марки, залучення зацікавленої аудиторії.

Банерна інтернет-реклама - ідеальний варіант для клієнтів, які планують провести комплексну рекламну кампанію в інтернеті і піклуються не тільки про підвищення рівня продажів, але й про імідж торгової марки.

Вартість цього виду інтернет-реклами трохи вище інших, тому що основна риса банерної реклами - багатоплановість.

Реклама в соціальних мережах

Соціальна мережа — соціальна структура, утворена індивідами або організаціями. Вона відображає розмаїтні зв'язки між ними через різноманітні соціальні взаємовідносини, починаючи з випадкових знайомств і закінчуючи тісними родинними узами. За статистикою, близько 60% користувачів Інтернет зареєстровані в таких соціальних мережах, як Вконтакте, Однокласники, Twitter, Facebook та інших

Наявність великої аудиторії - прекрасна можливість для фірми заявити про свою продукцію або послуги. Саме тому в даний момент такі напрямки, як просування та маркетинг в соціальних мережах (Social media optimisation і social media marketing), розвиваються особливо активно.

Результати:

  • По-перше, торгова марка стає все більш відомою і пізнаваною, адже в соціальних мережах легко охопити велику цільову аудиторію.
  • По-друге, у клієнта є можливість дізнатися про відгуки і побажання покупців, що дозволяє коригувати концепцію продажів.
  • По-третє, репутація компанії буде тільки поліпшуватися, адже, купивши товар, покупець порадить його друзям і знайомим.

Довірте підготовку і супровід рекламної кампанії професіоналам, і вона приверне нових клієнтів, приносячи високий дохід вашому бізнесу.