Пошукова оптимізація сайту, SEO-Аудит

90% користувачів знаходять нові веб-сайти за допомогою пошукових систем, переглядаючи при цьому, як правило, лише перші сторінки в результатах пошуку. Сайти, які представлені в числі перших, відвідувачі вважають лідерами в даній сфері і саме цим веб-ресурсам приділяють особливу увагу. Вказана вище інформація свідчить, що в даному випадку правильно проведена пошукова оптимізація сайту.

Пошукова оптимізація сайту, SEO-Аудит
 • Дослідження ключових слів є важливим елементом при умові пошуку.
 • Розробка посилань виконується для збільшення рейтингу сайту.
 • Веб-аналітики допомогають виміряти досягнені результати.
 

Багато оптимізаторів, починаючи "розкрутку сайту", часто не аналізують його ефективність, тим самим зводячи нанівець все просування сайту. Адже сенс просування сайту полягає не в наявності незацікавлених відвідувачів, а в збільшенні кількості потенційних клієнтів. У зв'язку з цим, відвідувач не тільки має потрапити на сайт, але й одержати всю необхідну для нього інформацію в зручній для нього формі.

Ми, веб-студія "ВебСвіт", серйозно ставимось до цього питання і при просуванні сайту ми, насамперед, проводимо seo-аудит сайту та пошукову оптимізацію для підвищення його ефективності.

Для ефективної оцінки сайту необхідно володіти знаннями і досвідом побудови веб-інтерфейсів. Ми пропонуємо якісний seo-аудит сайту з подальшим складанням рекомендацій щодо поліпшення ефективності ресурсу.

Важливо чітко оцінити цільову аудиторію, її потреби та смаки, розробити максимально зручну структуру взаємодії. При проектуванні сайту повинні враховувати всі деталі: колір, стиль, графіка, зображення і навіть стилістика написання тексту, це все також залежить від веб-дизайну. Необхідно розробити таку структуру, щоб відвідувач, потрапивши на Ваш сайт, відчув себе комфортно і затишно, і так само без проблем отримав доступ до всієї інформації, що його цікавить.

Тому розробка сайтів "під ключ" нашою веб-студією "ВебСвіт" починається з аудиту сфери діяльності компанії, маркетингового аналізу Вашого бізнесу і проектуванні структури майбутнього сайту.

Часто, після завершення аудиту сайту виявляються недопрацювання і помилки в сайті, які згубно впливають на ефективність веб-сайту в Інтернеті. Для виправлення цих помилок та доопрацювання необхідних функціональних рішень, дизайн-студія "ВебСвіт" пропонує послугу "пошукова оптимізація сайту".

Пошукова оптимізація сайту - це комплекс заходів, спрямованих на підвищення видимості вашого сайту в пошукових системах і за рахунок цього, збільшення числа цільових відвідувачів вашого сайту - потенційних споживачів Ваших товарів або послуг.

Оптимізація сайту і SEO-аудит включає в себе наступні етапи:

 • Аналіз вихідного коду сайту і усунення помилок для забезпечення стабільної роботи веб-ресурсу;
 • Проектування, при необхідності, структури і функціональності сайту;
 • Підключення додаткових компонентів і модулів;
 • Перевірка кросс-браузерності верстки;
 • Пошукова оптимізація вихідного коду під пошукові системи;
 • Аналіз і корекція текстової та графічної інформації;
 • Аналіз і корекція заголовків, посилань, ключових слів і описів сторінок сайту;
 • Аналіз і проектування розподілу посилальної маси і внутрішнього посилання ранжирування (перелінковка);

Після того, як проведена оптимізація сайту, ми гарантуємо Вам стабільну роботу сайту і правильну індексацію пошуковими системами. У разі виявлення необлікованої помилки, ми, тут же, проводимо її усунення. Це дозволяє Вам не турбуватися про ефективність роботи Вашого сайту.

 

Зразки виконаних робіт