Створення контенту, копірайтинг

Контент - це те, що перетворює відвідувача сайту в клієнта. Грамотне "розкручування" сайту - півсправи. Величезну роль в залученні клієнта грає контент сайту та його унікальність. Ринок контенту досить широкий і ви можете вибрати, використовувати платний контент або написати його власноруч. Компаній, що пропонують контент-послуги достатньо багато і на більшості сайтів використовується саме платне створення контенту або, іншими словами, платний копірайтинг.

Оновлення сайтів: створення контенту, оновлення контенту, копірайтинг
  • Створення якісного і унікального контенту та його оновлення - запорука успіху Вашого веб-сайту. 
  • Збільшення відвідуваності та підвищення рейтингу у пошукових системах.
  • Ви економите свій час завдяки нам.
 

Для чого створення контенту та копірайтинг

Сайт з самим прекрасним дизайном, але слабким, застарілим або неправильним контентом не буде працювати ефективно. Уявімо ситуацію, що ви заходите на сайт і бачите на ньому в розділі "Новинки" товар, знятий з виробництва 2 роки тому, новини аналогічної свіжості; текст про компанію містить масу орфографічних помилок, а телефони з розділу контакти не відповідають, тому що на АТС в минулому році змінили номери. Ефект від такого сайту, навіть при найкращому дизайні і бездоганній роботі програмного забезпечення, буде швидше негативний. Тому при створенні сайту, не можна забувати про створення контенту для сайту. Про питання наповнення сайту та оновлення інформації на ньому, після запуску, слід подумати заздалегідь, ще на етапі планування.

Припустимо, що Ви збираєтесь розробити не одну, а п'ять мовних версій сайту. Очевидно, треба бути готовим до того, що буде додаткове навантаження на Вашого штатного перекладача або додаткові витрати на послуги стороннього підрядника. Аналогічно, якщо запланований розділ "Прес-релізи", то потрібно подумати, хто і як буде оновлювати інформацію в ньому. Таким чином потрібно пройтися по всіх розділах веб-сайту, подумати, звідки візьметься початковий вміст для них та інформація для оновлення. Хто у Вашій організації буде відповідальним за копірайтинг?

Якщо Ви відчуваєте, що Вам необхідна допомога у наповненні сайту контентом, дизайн-студія "ВебСвіт" допоможе вирішити частину Ваших проблем. Ми не візьмемось повністю закрити всі питання, пов'язані з наповненням сайту - частину робіт можна виконати виключно з залученням власника ресурсу, але Ви можете розраховувати на нашу допомогу в багатьох питаннях, які не потребують "інсайдерських" знань, таких як:

  • Підбір та компіляція тематичних статей з відкритих джерел;

  • Підбір новин галузі, оновлення новин;
  • Переклад контенту;
  • Створення розважального контенту (ігри, заставки, шпалери);
  • Модерація форумів;
  • Експорт даних із зовнішніх джерел.

Замовте створення контенту або копірайтинг вже зараз та не пожалкуйте!