Розробка інтернет-магазину

На сьогоднішній день більша частина бізнесу переходить в Інтернет. За рахунок багатьох факторів, ціна товарів у інтернеті значно дешевша. Розробка інтернет-магазину - це правильний крок для збільшення обсягів продажу ваших товарів в просторах мережі Інтернет. Це шанс заявити про себе, як про надійну компанію, що йде в ногу з часом.

Розробка інтернет-магазину
 • Інтернет-магазини доступні 24 години на добу і багато споживачів мають доступ до Інтернет, як на роботі так і вдома.
 • Однією з переваг покупки в інтернет-магазині є можливість швидко шукати пропозиції товарів або послуг відомих брендів.
 • Низька собівартість створення та організації інтернет-магазину.
 

Розробка інтернет-магазину і переваги онлайн-комерції

Навіщо витрачати кошти на оренду приміщень, створення вивісок, створення зовнішньої реклами, коли для початку ведення бізнесу достатньо налагодити зв'язок з постачальниками, розробити інтернет-магазин і організувати доставку до кінцевого покупця? До того ж для реального магазину потрібно наймати персонал, а в інтернет-магазині все набагато простіше. Зручна, інтуїтивно зрозуміла структура інтернет-магазину, в розробці якого з радістю візьме участь наша веб-студія "ВебСвіт", допоможе здійснити пошук потрібного товару в каталозі вашого інтернет магазину.

Для того, щоб збільшити продажі, охопити широкий ринок споживачів і розширити ваш бізнес потрібно якісний і продуманий інтернет-магазин.

 • Великий досвід роботи та розуміння ринку, дозволяють нам створити інтернет-магазин у якого не буде конкурентів.
 • Розробка інтернет-магазину, з урахуванням пошукової оптимізації (SEO), дає нашим клієнтам стартові конкурентні переваги залучаючи потенційних покупців - ми підвищуємо ефективність магазину.
 • За бажанням клієнта, ми готові забезпечити повномасштабну інтернет-рекламу сайту.
 • Управління вмістом інтернет-магазину, базою даних продукції може здійснюватісь як нашими зусиллями, так і безпосередньо Вашими - за допомогою методу WebStudioCMS (система Управління контентом).

Основна концепція розробки інтернет-магазину.

 • Привабливість. Розробка інтернет-магазину включає в себе створення стильного веб-дизайну.
 • Функціональність. Інтернет-магазин може пропонувати такі ж умови продажу, як і звичайний магазин: знижки, бонуси, оплата кредитною карткою, продаж в кредит і ін. Ми підключимо всі ці можливості для Вашого інтернет-магазину. Також для зручності відвідувачів інтернет-магазину і контролю роботи менеджерів Вашої компанії, ми напишемо і впровадимо модулі, що прискорюють бізнес-процеси і підвищують загальну комфортність інтернет-магазину.
 • Простота. Покупці не будуть довго розбиратися в премудростях інтернет-магазину, їм потрібно швидко отримати всю інформацію про товар і зробити покупку.
 • Зручне адміністрування. Для ефективної роботи з інтернет-магазином цей пункт дуже важливий. Часто буває так, що менеджеру потрібно вносити зміни при роботі з замовленнями "на ходу": наприклад, клієнт зробив замовлення, а при розмові з менеджером, вирішив своє замовлення доповнити.

При роботі над створенням інтернет-магазину ми відпрацюємо всі процеси, пов'язані з Вашою інтернет-діяльністю.

І пам'ятайте, наша компанія зробить створення інтернет-магазину максимально спрощеним для вас, а професійна розробка інтернет-магазину - гарантія того, що він буде виконувати свої функції і принесе Вам прибуток.