Веб-дизайн сайту

У вас є тільки 3 секунди, щоб залишити користувача на своєму сайті.
Як ви привернете його увагу, щоб він залишився на сайті ?
Ми в цьому професіонали і будемо раді вам допомогти.


 • Зрозумілі і чіткі повідомлення надають користувачам відповіді на перші запитання.
 • Сильні заклики до користувачів, надихають, щоб зробити наступний крок з вами.
 • Інтуїтивно зрозумілий користувацький інтерфейс робить навігацію вашого сайту легкою і приємною.
 

Що ж таке Веб-дизайн?

Для того, щоб ваш сайт залучив і зацікавив користувача, потрібно, щоб його оформлення було зроблено професійно, з урахуванням психологічних особливостей того, хто буде ним користуватися. Потрібно, щоб графічне, інформаційне, структурне оформлення було зроблено чітко, логічно, правильно і не нав'язливо. Це значить - вам потрібен професійний і якісний Веб - дизайн сайту.

Завдання веб-дизайнера - не просто розмістити відповідну інформацію і будь-яку картинку на сторінці. Веб-дизайн сайтів - це вміння зробити так, щоб саме ваш товар, послуга, інформація, привертали увагу користувача і не залишали іншого вибору, як скористатися рекламованим об'єктом. Наша дизайн студія працює з досвідченними і талановитими веб дизайнерами, що дозволяє успішно виконувати проекти вже більше трьох років.

Ми сприймаємо веб-дизайн сайтів як рішення задачі, де умови - це вимоги клієнта, сфера, діяльності, конкурентне середовище, а відповідь - це зручний і красивий дизайн сайту. Саме тому ми з усією відповідальністю ставимось до етапу збору інформації, аналізу конкурентів і цілей замовника. Як бачите, веб-дизайн сайту - це не просто малювання. Будь-який дизайн сайту передбачає роботу в кілька етапів і вимагає зусиль не тільки з боку виконавця, але і зацікавленість з боку клієнта.

Якщо у Вас вже є своя технологічна платформа для сайту, але немає для нього дизайну - наша дизайн студія може прийняти замовлення тільки на розробку веб-дизайну.

У результаті, Замовник отримує не просто «красиву картинку», а повністю зверстану HTML-копію майбутньої веб-сторінки з необхідним JavaScript-кодом і Flash-включеннями.У пакет створення веб-дизайну входить консультаційна допомога з інтеграції дизайну в програмне забезпечення стороннього виробництва.

Розробка веб-дизайну (як і розробка сайту) починається з підготовки та затвердження прототипу, що дозволяє зрозуміти структуру і продумати ергономіку майбутньої системи. Початок будь-якої креативної концепції - фундаментальне вивчення всіх складових Вашої рекламної компанії, від вивчення цільової аудиторії і позиціонування, до поточних акцій.

Творчий потенціал нашої веб-студії ВебСвіт пропонуємо оцінити в розділі «Зразки виконаних робіт»

Зразки виконаних робіт

 • Переглянути портфоліо
 • Переглянути портфоліо
 • Переглянути портфоліо
 • Переглянути портфоліо
 • Переглянути портфоліо
 • Переглянути портфоліо
 • Переглянути портфоліо
 • Переглянути портфоліо