Розробка сайтів, Створення сайтів

Неважливо хто Ви: починаючий підприємець, представник корпорації або «вільний художник», навряд чи розвиток інформаційних технологій пройшов повз вас. Фірмовий стиль, розробка сайтів, соціальні медіа - все це атрибути століття інформації та світу продукції і послуг. Тепер, щоб заявити про себе, мало просто розмістити зовнішню рекламу на вулицях міста, в газетах або по радіо, необхідна представленість в Інтернет, а значить, потрібна розробка web-сайту. Ми, веб-студія "ВебСвіт", пропонуємо скористатись нашим сервісом "розробка сайтів".

  • Веб-сторінка - обличчя Вашої компанії.
  • Ви можете поширювати інформацію про вашу продукцію чи послуги через мережу Інтернет.
  • Створення веб-сайту компанії, може грати важливу роль у розвитку Вашого бізнесу.
 

Що собою являє розробка сайтів (створення сайтів)?

Перш ніж замовити послугу "Створення сайтів", слід визначити бізнес-завдання, які повинен виконувати Ваш сайт. Веб-сайт може бути презентацією себе або продукції, продовженням фірмового стилю і красивим представництвом компанії в Інтернет, а може стати ефективним інструментом ведення бізнесу.

  • Розробка сайтів візиток - це реалізація візитної картки компанії в Інтернеті. Як правило, включає загальний опис компанії (власника сайту), історію, вид діяльності, контактні дані, карту розташування. Основна мета - презентація.
  • Створення сайтів корпоративного типу - це створення ресурсу з повною інформацією про компанію, з оновлюваним контентом, з додатковими функціональними модулями і можливістю закритого доступу для співробітників або клієнтів. Основні цілі - живе представництво компанії, залучення уваги потенційних і збереження інтересу в існуючих клієнтів.
  • Розробка сайтів для Інтернет-комерції (Інтернте-магазин) - сайт на якому присутній каталог продукції з докладним описом і можливістю придбати або замовити товар. Мета - залучення клієнтів, отримання прибутку.
  • Створення промо- сайтів - це повідомлення про нову торгову марку, продукт або акції. Розробка сайтів такого плану, як правило, здійснюється для інформування або як майданчик безпосереднього проведення конкурсу або акції.

Для того щоб наша співпраця була більш продуктивною, а створення сайтів стала відправною точкою в довгострокових і взаємовигідних відносинах, ми готові запропонувати хороші знижки на супутні послуги, а також на підтримку та модернізацію веб-сайту.