Місячний архів: Лютий 2015
Який би ви сайт не розробляли, його успіх залежатиме і від організації взаємодії з аудиторією. І одним з найефективніших інструментів підтримки сайту та контакту з відвідувачами є “старенький” e-mail.
Для більшості сайтів на WordPress система електронного листування організована типово. Проте WordPress містить просту у використанні розширювальну функцію гнучкого управління електронними листами вашого веб-сайту. Чому б цим не скористатися і не порадувати відвідувача власним дизайном e-mail-у. Детальніше
|
Отже, ви починаєте проектування вашого сайту і плануєте включити розділи чи додатки, такі як фотогалерея, база знань, корзина і т.д. Чи розглядали ви можливість використання іконок у вашому дизайні? Вони є необхідним способом організації візуального посилання, який покращить навігацію вашого сайту (в комбінації з описовими назвами) завдяки впізнаним зображенням, що ідентифікують розділи чи додатки.
Ще однією перевагою використання іконок є те, що їх можна отримати безкоштовно. Є багато он-лайнових бібліотечних ресурсів високоякісних іконок. Ви також можете і придбати користувацькі іконки чи створити їх самостійно.
Так чому б не підвищити юзабіліті і дизайн вашого сайту одночасно? Детальніше
|
Розкрутка (просування) сайту на сьогодні є одним з найефективніших маркетингових інструментів, який з невеликими затратами дозволяє забезпечити стабільний приплив клієнтів, запустити новий, ще не дуже міцний бізнес, а також підвищити престиж фірми. Як показала практика, найпопулярнішим цей вид реклами став у кризу. Коли йде жорстка боротьба за кожного клієнта, класичні методи реклами показали свою невисоку ефективність при великих затратах, тоді як альтернативні методи завойовують все більшу популярність. Детальніше
|
Більшість власників довільних веб-ресурсів, чи то блогів, чи інформаційних або корпоративних сайтів хвилює пошукова оптимізація (SEO). Як найшвидше і надовго підняти позиції сайту в результатах видачі пошукових систем, яка частота ключових слів найоптимальніша для семантичного аналізу, як збільшити індекс цитування – про це ми можемо багато дізнатися з книг чи ресурсів мережі, але секрети практичного мистецтва SEO відкриваються на загал достатньо рідко. Як дізнатися більше про просування сайтів, адже SEO ринок славиться своєю закритістю? Для цього і організовують найдосвідченіші SEO-шники різні конференції, семінари на яких діляться своїми практиками просування та оптимізації сайтів.
Отож, як і де в Україні і близькому зарубіжжі діляться досвідом професіонали? Детальніше
|
Інтернет, як джерело інформації, вже витіснив різні друковані ЗМІ, і потроху витісняє навіть паперові бібліотеки і архіви, а в якості інструмента для взаємодії з світом – прибирає з нашого побуту такі поняття як «похід в банк», «сходити в магазин» чи «подзвонити у довідку», оскільки провести платіж, оперативно отримати потрібну інформацію можна не виходячи з дому.
Для багатьох Інтернет є і місцем основного чи додаткового заробітку.
Думка про створення сайту виникає в основному в двох випадках: Детальніше
|
Веб-програмування стрімко розвивається і сьогодні є можливість кожен веб-сайт доповнювати новою функціональністю і сервісами, що робить їх ще більш зручними. І новим щаблем розвитку технологій для розробки сайту є стандарт HTML5. Новий стандарт HTML5 розвивається досить швидко, хоча й знаходиться ще в стадії розробки, але деякі методи доступні вже сьогодні.
HTML5 – це нова мова розмітки гіпертексту, незалежний від платформи стандарт опису веб-сторінок. Прийняття даного стандарту не тільки розширює функціональні можливості веб-сторінок, але і спрощує їх розробку і зводить їх оформлення до рівня сучасних ексклюзивних дизайнерських рішень. Детальніше
|
Логотип – життєво важливий елемент іміджу компанії, який подається як зображення назви компанії у вигляді картинки, слугує, в першу чергу, для ідентифікації компанії чи бізнесу на ринку та використовується для розробки фірмового стилю. Логотип є легким способом запам’ятовування Вашої продукції серед решти.
Створення логотипу напряму пов’язано з більш широким процесом створення фірмового стилю. При створенні логотипу важлива кожна найменша деталь – колір, відтінок, шрифт, розмір букв, їх напрям. Детальніше
|