Місячний архів: Жовтень 2015
Однією з важливих складових будь-якого сайту є UX (в дослівному перекладі КД). Різні елементи, якщо вони неправильно реалізовані здатні зіпсувати сайт, а без хорошого UX ваш ресурс не зможе постійно розвиватися і приносити вам прибуток.
Не слід панікувати, доклавши певних зусиль ще на етапі проектування та тестування сайту, ваш UX буде бездоганним.
Так що ж таке UX? Детальніше
|
Як і кожен майстер, в своїй роботі ми використовуємо різноманітні інструменти, які допомагають нам розробляти сайти для вас, що і є нашою гордістю.
Кожного року цей список трансформується, розвивається, зменшується чи розширюється. Таким чином нам спало на думку, чому б не поділитися досвідом про те, як ми створюємо сайти і які інструменти ми використовуємо з іншими, кому цікава наша робота.
Ми розбили процес розробки на етапи і визначили найулюбленіші технології кожного етапу. Визначені розділи не є жорсткими правилами, це скоріше групи, які можуть вам допомогти відшукати той інструмент, який буде корисний для вдосконалення процесу роботи і результату певної фази розробки. Детальніше
|
І ось нарешті ви замислилися над розробкою власного сайту. Якщо ви маєте вільний час і натхнення можете розпочинати цю нелегку працю, або ж замовити розробку сайту у нас.
Вирішили спробувати писати сайт самостійно? З чого ж починати?
Спочатку варто ознайомитися з основними етапами і кроками розробки сайту і зі всім тим, що включає процес розробки сайту. Хоча це не просто, але цікаво, це щось нове для вас – дізнавшись деталі процесу розробки ви глибше вникнете в суть і набудете практичних знань веб-дизайну і процесу розробки (що в майбутньому допоможе вам у спілкуванні з веб-розробниками … при потребі). Отож, починаємо розробку сайту.
Трохи професійних таємниць про те, як написати сайт. Детальніше
|
Сьогодні, у світі жорстокої конкуренції он-лайн ринок стає все більш складним. Таким чином, власники сайтів електронної комерції конкурують між собою за рівнем їх он-лайн засобів продажу, намагаючись розробити не тільки належний дизайн і зручну систему продажів, а і отримати високі рейтинги у найпопулярніших пошукових машинах.
Тому при розробці сайту для бізнесу слід враховувати декілька важливих факторів, які допоможуть йому процвітати у просторах Інтернету.
Отож, декілька елементів веб-дизайну, які допоможуть вам стартувати з грамотним сайтом. Детальніше
|
Чутливий веб-дизайн – це такий дизайн сайту, який реагує на довільні пристрої, через які сайт завантажується.
Це термін був запропонований поважним веб-дизайнером і автором книги «Чутливий веб-дизайн» Етоном Маркоттом. Чутливим дизайн названо в честь архітектурного руху відомого як Responsive architecture (чутлива архітектура) з якою експериментують протягом багатьох років. Наприклад, одна німецька дизайнерсько-консультаційна агенція використала матеріали, які розтягуються і робототехніку для створення «стіни, яка може згинатися і вигинатися» коли до неї наближаються люди, потенційно збільшуючи чи зменшуючи простір відповідно до потреб натовпу.
Звідси і виникло запитання: «чому у веб-і не може бути такого ж?». Чому ми повинні обмежуватися розмірами і розширеннями браузерами і моніторами комп’ютерів чи ноутбуків? Детальніше
|
Веб-дизайн є чистим мистецтвом, якщо ви хочете, щоб це було мистецтвом. І це є чистий бізнес, якщо ви хочете щоб дизайн був бізнесом.
Веб-дизайн є досить складним явищем, яке включає аспекти як розумового так і художнього, творчого потенціалу. Тоді як комерційні моменти достатньо очевидні для кожного, хто користується Інтернетом і різними веб-ресурсами, закони ж візуального сприйняття все ще повністю не розгадані.
Ви напевне погодитеся, що ідеальний веб-сайт повинен поєднати візуальні і практичні сторони, щоб передати сокровенне відкриття і викликати зацікавлення вашим товаром чи послугами. Детальніше
|
Були часи, коли типографія була цілою наукою. Сьогодні ж кожен може завантажити довільний шрифт з Інтернету і робити з ним що завгодно.
Більшість редакторів дозволяє легко видозмінювати будь-який шрифт. Як правило, ми отримуємо суміш, яка не завжди відображає зміст слів, а часто і викликає неадекватну реакцію відвідувачів.
Проте психологію сприйняття шрифту не завжди враховували, особливо у веб-дизайні, де саме текст відіграє вагому роль при поданні інформації. А на вашому сайті шрифти відображають ваш фірмовий стиль? Чи відображають шрифти те, що ви пропонуєте користувачам на сайті ? Детальніше
|
Поняття «чистого» веб-дизайну визначає одне слово – витонченість.
Кожен окремий елемент повинен знаходитися на своєму місці, нести користь і доповнювати дизайн в цілому. Загальному образу необхідна збалансованість для того, щоб надати можливість потоку інформації легко текти і поглинатися.
Проаналізувавши елементи чистого дизайну починаємо його проектувати, дотримуючись наступних порад. Детальніше
|
Кожен сучасний користувач, серфінгуючи просторами Інтернету з легкістю професіонала (в більшості випадків) розрізняє сайт, розроблений новачком і кваліфікованим спеціалістом.
Чим відрізняються сайти новачків? Багатьма помилками, яких варто уникати. Причому в кожній наступній розробці повторюються певні загальні елементи, які і легко вказують на дилетантство автора. Розробник сайту повинен уникати таких помилок, навіть якщо власну кар’єру на ниві SEO розпочато досить недавно. На що ж варто звертати увагу? Детальніше
|